Pasirengimas kursui

Maloniai kviečiame prisijungti į parengiamuosius darbus prieš Stupos inauguraciją.

Prieš atvykdami praneškite ir registruokitės čia

Pasirengimas kursui Liepos 23-Rugsėjo 21, 2022

Rekomenduojama auka

  • Standartinė vienos dienos kaina vienam asmeniui – 17 eur (įskaičiuotas maitinimas, 3 kartus per dieną);
  • Asmenims, atvykusiems trumpesniam nei 5 dienų laikotarpiui (arba ilgesniam, tačiau negalinčiam padėti Stupos ir bendriems Stupkalnio kasdieniams darbams bent 4 val. per dieną).
  • Atvykstantiems ilgiau nei 5 dienoms bus taikoma nuolaida ir kaina bus 12 eur/dieną. 
  • Dienos kaina be maitinimo – 5 eur
  • Vaikams iki 16 metų: rekomenduojame mokėti tik už maistą. Rekomenduojama auka – 12 Eur, bet jei manote, kad jūsų vaikai valgo kur kas mažiau nei suaugusieji, paaukokite tiek, kiek atrodo teisinga. 
  • Jei turite noro ir laiko atvykti padėti, bet turite finansinių sunkumų, rašykite: urte.lina@gmail.com, pažiūrėsime, ką galime padaryti.

Apgyvendinimas (2022 m. liepos 23 d. – rugsėjo 21 d.)

Didieji Stupkalnio namai bus atviri iki 2022 m. rugsėjo 5 d. 

Iki tol – apgyvendinimui galima naudotis gompa didžiajame name arba nuosava palapine, su savimi turėkite miegmaišį ir čiužinį. Nepamirškite pasiimti šiltų drabužių, lietpalčių, guminių batų ir kt.

Jei turite specialių apgyvendinimo reikalavimų (tokių kaip sveikatos problemų ir pan.), rašykite: stupkalnis@budizmas.lt . Prašome nepamiršti, kad turime tikrai nedaug vietos, bet žiūrėsime, ką galime padaryti.

2022 m. rugsėjo 6 d. apgyvendinimas pagrindiniame name bus ribotas, todėl geriausia išeitis bus savarankiškai stovyklauti (palapinėse, karavanuose) Stupkalnyje arba išsinuomoti vietą nakvynei apylinkėse. 

Dienos programa

Dieną pradėsime ir užbaigsime bendra XVI Karmapos meditacija 9 ir 21 val. 

TsaTsa ir mantros veikla vyks kasdien. Visi paruošiamieji darbai vyks vadovaujantis lamos sprendimu.

Įgūdžiai ir talentai

Turintiems specialių įgūdžių, susijusių su priežiūros darbais (staliai, santechnikai, elektrikai ir kt.), turime daug darbo – praneškite mums. 

Turintiems bendrų įgūdžių taip pat yra daug džiaugsmingų darbų: maisto gaminimas, valymas, žolės pjovimas ir kt. 

Dovanos Stupai

Jei norite prisidėti, vis dar renkame brangenybes ir brangakmenius. Žinoma, galite prisidėti ir finansiškai, tai visuomet yra gera dovana.

Pavežėjimas

Pavežėjimo paslauga iš Kryžkalnio gali būti teikiama priklausomai nuo poreikio ir galimybių, prašome apie tai pranešti bent 2 valandoms iki atvykimo, el. paštu stupkalnis@budizmas.lt . Kaina – 10 eur. į vieną pusę.

Pinigai

Turėkite omenyje, kad artimiausias bankomatas yra už 20 km nuo Stupkalnio, todėl pasirūpinkite, kad turėtumėte pakankamai grynųjų pinigų susimokėti už pervežimą, apgyvendinimą, gėrimus ir papildomą puodelį kavos, dharmashopą ir pan.

Maitinimas

Dirbantieji su tsatsomis ar mantromis neturėtų rūkyti ir valgyti mėsos. Alkoholiniai gėrimai mūsų centruose nėra vartojami. Bendrai ruošiamas maistas dažniausiai bus vegetariškas. 

Kiti klausimai

Jei turite klausimų ar užklausų, rašykite Stupkalnis@budizmas.lt arba skambinkite / rašykite SMS / WhatsApp: +37069880699  

Iki pasimatymo Stupkalnyje!

Šį labdaros renginį organizuoja Deimantinio kelio budizmo Karma Kagyu linijos budistų bendruomenė Lietuvoje. Visos surinktos lėšos, likusios padengus renginio organizacines išlaidas, bus skirtos budizmo vertybėms puoselėti.

Recent Posts